Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0- Wallace & Gromit The Classic CollectionRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
MonsterRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Great ExpectationsRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 1.0