Titles you rated
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 1.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.0
HancockRated ★ 2.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
WantedRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 2.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 2.0
HanbandoRated ★ 1.0
MossRated ★ 2.0
Men in Black 3Rated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 2.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
The Divine WeaponRated ★ 3.0