Titles you rated
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.5
The Family ManRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5- BarbecueRated ★ 4.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 4.0
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
SonatineRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
UnstoppableRated ★ 2.5