Series
Ratings
152
American VandalRated ★ 4.5
American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
AdolescenceRated ★ 4.5
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- DexterRated ★ 4.0
DexterRated ★ 4.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
LTNSRated ★ 4.5- On My BlockRated ★ 4.0
On My BlockRated ★ 4.0
On My BlockRated ★ 4.5
On My BlockRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0