Movies
Ratings
53
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
FlightplanRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Late AutumnRated ★ 2.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
HanbandoRated ★ 3.0