Titles you rated
Inside meRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Still AliceRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0
Too Beautiful to LieRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Still LifeRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0