Titles you rated
La La LandRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
YamakasiRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
Heavenly ForestRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 4.0