Titles you rated
- DamoRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 3.5- LA ArirangRated ★ 5.0
- GokusenRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 4.0
EntertainerRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 5.0
Good DoctorRated ★ 4.0
Nonstop 1Rated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0