Movies
Ratings
285
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 4.0
HerstoryRated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The Wizard of OzRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5