Titles you rated
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
SlayersRated ★ 5.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0
My Sweet CityRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.0
God's QuizRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.5
City HallRated ★ 5.0