Titles you rated
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.5
MotherRated ★ 5.0- DoubtRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
NewtopiaRated ★ 3.5
Melo MovieRated ★ 5.0
Love ScoutRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Live Up To Your NameRated ★ 4.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
The TrunkRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0
A Bloody Lucky DayRated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0