Titles you rated
Justice LeagueRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 2.0
BelieverRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 2.5
SolaninRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Basic InstinctRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 4.0