Series
Ratings
169- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- The Great Escape Season 5Rated ★ 1.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
The Killing VoteRated ★ 2.0
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.5
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 2.5
Dragon Ball Z Kai: Androids / Cell SagaRated ★ 4.5
Dragon Ball Super Season 3Rated ★ 3.5- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 4.0
Money Heist: Korea - Joint Economic Area Part 1Rated ★ 3.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 5.0