Movies
Ratings
636
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
PiperRated ★ 4.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.0
SoulRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Tell Me Who I AmRated ★ 4.0
Girl in the PictureRated ★ 4.0
FyreRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.5