Movies
Ratings
766
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
My Oxford YearRated ★ 1.5
Nothing SeriousRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
The Life ListRated ★ 2.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Molly's GameRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
The Only Girl in the OrchestraRated ★ 3.0
Lonely PlanetRated ★ 2.0
Hillbilly ElegyRated ★ 4.0
Meet Me Next ChristmasRated ★ 2.5
Falling for ChristmasRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0