Series
Ratings
71
Lovestruck in the CityRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Eat the Rich: The GameStop SagaRated ★ 3.5
My Happy MarriageRated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Eye Love YouRated ★ 2.0
I Should Have Said 1 Million TimesRated ★ 3.0
Turn to Me Mukai-kunRated ★ 3.0
SilentRated ★ 3.5
You Season 4Rated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.0
First LoveRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 4.5
Clusterf**k: Woodstock '99Rated ★ 3.5