Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 5.0
WantedRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Officer of the YearRated ★ 4.0
Lifting King KongRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 2.5
TarzanRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0- Miracle of Giving FoolRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.5