Titles you rated
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 4.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Hoodwinked Too! Hood VS. EvilRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.5
Happy FeetRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.5