Titles you rated
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
300Rated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
PunchRated ★ 2.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 2.0
The HostRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
AvatarRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0