Titles you rated
The PriestsRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 1.5
Taken 2Rated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 2.5
The Way HomeRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 1.5
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.5
Superman IIRated ★ 3.0
AliensRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.0
The UninvitedRated ★ 1.5
Basic InstinctRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 1.0
On Her Majesty's Secret ServiceRated ★ 2.5