Movies
Ratings
281
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
13 Going on 30Rated ★ 3.5
Easy ARated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.5
The PiperRated ★ 2.0
A Company ManRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 2.5
Finding NemoRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 1.5
The Garden of WordsRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 3.5
The HimalayasRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 2.5
HopeRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
Sing StreetRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 1.0
Your Name.Rated ★ 4.5