Titles you rated
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0- M&MRated ★ 0.5