Movies
Ratings
136
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
DrumlineRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
Confession of MurderRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Running TurtleRated ★ 4.0