Series
Ratings
114
PenguindrumRated ★ 1.5
Girls Band CryRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
BodyguardRated ★ 3.0
A Very English ScandalRated ★ 3.0
This Is Going to HurtRated ★ 4.0- Criminal JusticeRated ★ 3.5
Tamiou - Aratanaru InbouRated ★ 2.0
SignalRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 3.5
SupernaturalRated ★ 3.0
SupernaturalRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.0- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 2.5
- The ClubhouseRated ★ 3.5
- 클레 오파트라인 여자들Rated ★ 2.5