Movies
Ratings
120
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 2.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
InceptionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
Slow VideoRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
Bee MovieRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The SilencedRated ★ 0.5