Titles you rated
Bad GuysRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
SignRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- DEATH NOTERated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 2.0
Criminal MindsRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0