Titles you rated
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Cheer Up!Rated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 5.0