Series
Ratings
38
Sharp1Rated ★ 3.5
Personal TasteRated ★ 3.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0