Movies
Ratings
152
Inside OutRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The MimicRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5
A Company ManRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 4.0
CJ7Rated ★ 3.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 2.5