Titles you rated
- 大改造!!劇的ビフォーアフターRated ★ 4.5
Taste of LoveRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- クロスアンジュ 天使と竜の輪舞Rated ★ 1.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 2.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0