Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Dark NunsRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Puss in Boots: The Last WishRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.5
50 First DatesRated ★ 3.5
LegendRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 3.0
Gulliver's TravelsRated ★ 2.5