Titles you rated
Choushinsei FlashmanRated ★ 4.0- KeroroRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
God of WarRated ★ 4.0- 유희왕 2기Rated ★ 4.0
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
REBORN!Rated ★ 3.5
Hur Jun, The Original StoryRated ★ 4.0
Keu Keu Island's SecretRated ★ 4.0
Legend of the PatriotsRated ★ 5.0- Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
TripleRated ★ 3.5- 도라에몽 20기Rated ★ 4.0
- 도라에몽 19기Rated ★ 4.0
- 도라에몽 18기Rated ★ 3.5
- 도라에몽 17기Rated ★ 4.0
NARUTORated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0