Movies
Ratings
25
Big Hero 6Rated ★ 4.5
TunnelRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
ZootopiaRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5