Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.0
Konna Tokorode Uragairi MeshiRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Tastefully YoursRated ★ 1.5
Family PlanRated ★ 3.5
My Housekeeper Nagisa-sanRated ★ 2.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 3.5
Alchemy of SoulsRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
Heart Signal Season 4Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
- Europe Outside Your Tent Season 5Rated ★ 3.5
K-Ocean PathfindersRated ★ 5.0