Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Spring of CrushRated ★ 4.5
KiddingRated ★ 5.0- Cafe Midnight Season 1Rated ★ 3.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.0
Gintama.Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 2Rated ★ 5.0
Rated GRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Solomon's PerjuryRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 1.5
StrangerRated ★ 4.0
Samurai GourmetRated ★ 2.5
Peaky BlindersRated ★ 5.0
JinRated ★ 4.0