Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 4.0
Bone TomahawkRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
SekigaharaRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 3.5