Series
Ratings
30
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5