Movies
Ratings
67
I Am LoveRated ★ 3.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.0
A Room with a ViewRated ★ 4.0
The Second MotherRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
American HoneyRated ★ 2.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Secret ScriptureRated ★ 3.0
Lost in ParisRated ★ 3.5
DenialRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 3.5
Mood IndigoRated ★ 3.5
Wicker ParkRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Still AliceRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.0