Movies
Ratings
275
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Sweet BeanRated ★ 3.5
Sex and the CityRated ★ 5.0
A Useful GhostRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.5
Measure in LoveRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
The Final PieceRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0