Titles you rated
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 0.5
First LoveRated ★ 5.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Love Is Blind: HabibiRated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Moonlight MystiqueRated ★ 1.5- The Memorandum of Kyoko OkitegamiRated ★ 3.5
Sex and the City Season 6Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 5Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
KatanagatariRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.5
Anna Director's CutRated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0