Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5- ZenkamonoRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Call Me ChihiroRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 4.5