Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 3.0
The WitchRated ★ 2.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
RevenantRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
Hidden LoveRated ★ 4.5
Lovely RunnerRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
AemaRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Our GenerationRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
The First FrostRated ★ 2.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Some Day or One DayRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0