Series
Ratings
70
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
May QueenRated ★ 4.0
Empress CheonchuRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
The Red SleeveRated ★ 5.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 0.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0- Naruto Shippūden Season 9Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
- 나루토 2기Rated ★ 5.0
NARUTORated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0