Titles you rated
Perfect DaysRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Be With YouRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 3.5