Titles you rated
Gossip GirlRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
Temperature of LoveRated ★ 3.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.0
Voice season1Rated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0