Series
Ratings
17
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
RememberRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
All InRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 5.0- Brilliant LegacyRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5- Down With LoveRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 3.0
JumongRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0