Series
Ratings
43
Strike BackRated ★ 4.5
Strike BackRated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 4.0
Strike BackRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Padam PadamRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0