Movies
Ratings
44
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
DivergentRated ★ 3.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 2.0
World War ZRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.5