Titles you rated
Independence DayRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Deep ImpactRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Frozen FeverRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 5.0