Titles you rated
BurningRated ★ 2.5
Steel RainRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
LoganRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 2.5
District B13Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0